Număr anunț
DA36154400
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA NEAMT (CUI 24732542)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
50311000-8 · Repararea si intretinerea masinilor contabile de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
434,03 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,03 RON