Atribuită Cumpărare directă

Servicii de promovare / social media proiect CNFIS-FDI-2024-F-0598

Număr anunț
DA36154552
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
Muscalu Mess-Alina PFA (CUI 41447988)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON