Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu o usa SHARP SJ-UE088T0S-EU, 89 l, H 82 cm, Clasa E, argintiu

Număr anunț
DA36154577
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IULIU MANIU VINTU DE JOS (CUI 12839678)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.840,11 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840,11 RON