Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE CONSUMABILE BIROTICA

Număr anunț
DA20143152
Autoritate contractantă
SCOALA ALEXANDRU IOAN CUZA - DOROHOI (CUI 3860395)
Furnizor / câștigător
DANYSEB INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO18133670)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare finală
350 RON
Data publicării
24.04.2018 09:45
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
29.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.