Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADRENOSTAZIN 1.5MG/5ML X 5FI TERAPIA ( CARBAZOCHROMI SALICYLAS )

Număr anunț
DA20200642
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51,60 RON
Valoare atribuită
52,20 RON
Data publicării
30.04.2018 12:15
Termen limită
05.05.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,20 RON

din 51,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.