Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartus Toner BROTHER 8110DN 9020CDW 9020CDW Magenta , Canon 4410
- Număr anunț
- DA20200040
- Autoritate contractantă
- scoala gimnaziala vieSPESTI (CUI 25534110)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,99 RON
- Valoare finală
- 294,99 RON
- Data publicării
- 28.04.2018 15:26
- Data finalizării
- 30.04.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.