Ofertă acceptată Cumpărare directă

STERGATOR. STERGATOR STERGATOR TERMOMETRU KIT DVR BEC BUR.VASE BUR BUCATARIE COADA SAVEX SAVEX PERIE

Număr anunț
DA20199900
Autoritate contractantă
scoala gimnaziala vieSPESTI (CUI 25534110)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.224,45 RON
Valoare atribuită
6.224,45 RON
Data publicării
27.04.2018 23:31
Termen limită
05.05.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.224,45 RON

din 6.224,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.