Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de supraveghere a lucrarilor

Număr anunț
DA20199570
Autoritate contractantă
COMUNA VURPAR (PRIMARIA COMUNEI VURPAR) (CUI 4406355)
Furnizor / câștigător
COTOFANA IOAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 24658616)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
27.04.2018 17:30
Termen limită
04.05.2018 17:00
Data finalizării
29.04.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.