Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROLE TRANSPORT LIFT ITH 5610
- Număr anunț
- DA20178957
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
- Cod CPV
- 42141000-9 · Angrenaje, elemente de angrenare si de antrenare cilindrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.582 RON
- Valoare atribuită
- 39.582 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 12:11
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.582 RON
din 39.582 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro