Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet materiale de constructii si sanitare

Număr anunț
DA20170267
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV NAVODARI (CUI 22151071)
Furnizor / câștigător
RESORT METAL SRL (CUI 2414378)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
921,39 RON
Valoare finală
921,39 RON
Data publicării
25.04.2018 15:36
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.