Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de demolare a cladirii Caminului Cultural Dumbraveni

Număr anunț
DA20165131
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
LA MUSTEAŢĂ SRL (CUI RO18719239)
Cod CPV
45111000-8 · Lucrari de demolare, de pregatire si de degajare a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
200.000 RON
Data publicării
25.04.2018 12:44
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 17:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200.000 RON

din 200.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.