Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de excavare, sapare, decolmatare si refacere terasament pentru canale desecari pasune Bahnă
- Număr anunț
- DA20165053
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- LA MUSTEAŢĂ SRL (CUI RO18719239)
- Cod CPV
- 45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435.000 RON
- Valoare atribuită
- 435.000 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 12:41
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2018 17:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
435.000 RON
din 435.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro