Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de împietruire drumuri de exploatatie agricola DE 172 si DE 36, Comuna Dumbraveni

Număr anunț
DA20164893
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
LA MUSTEAŢĂ SRL (CUI RO18719239)
Cod CPV
45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390.740 RON
Valoare atribuită
390.740 RON
Data publicării
25.04.2018 12:35
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 17:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390.740 RON

din 390.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.