Ofertă refuzată Cumpărare directă

Autoclav Tanda Clasa B cu imprimanta interna 23 L

Număr anunț
DA20161945
Autoritate contractantă
COMUNA COLIBASI (PRIMARIA COLIBASI) (CUI 5123624)
Furnizor / câștigător
ALEREB SRL (CUI RO27666605)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.722 RON
Valoare finală
6.722 RON
Data publicării
25.04.2018 11:05
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.