Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet diverse articole
- Număr anunț
- DA20161861
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII POCOLA (CUI 22740379)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440,70 RON
- Valoare finală
- 440,70 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 11:02
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.