Ofertă refuzată Cumpărare directă

FIR NYLON SILENTIOS ROTUND 2.4MM X 261M

Număr anunț
DA20161549
Autoritate contractantă
SCOALAGIMNAZIALA NICULESTI (CUI 29147914)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,74 RON
Valoare finală
148,74 RON
Data publicării
25.04.2018 10:53
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.