Ofertă refuzată Cumpărare directă

Medicina muncii

Număr anunț
DA20161048
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 96 (CUI 32375750)
Furnizor / câștigător
BEST LINE SERVICII MEDICALE S.R.L. (CUI 22000532)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.225 RON
Valoare finală
2.225 RON
Data publicării
25.04.2018 10:38
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.