Ofertă refuzată Cumpărare directă

saci si perforator

Număr anunț
DA20148963
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Salubrizare Bacau (CUI 26601020)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,62 RON
Valoare finală
241,62 RON
Data publicării
24.04.2018 12:43
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.