Ofertă refuzată Cumpărare directă

PRODUSE DE PANIFICATIE

Număr anunț
DA20146007
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP LICURICI (CUI 17971490)
Furnizor / câștigător
PANSODIA SRL (CUI RO14407846)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare finală
120 RON
Data publicării
24.04.2018 11:13
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
30.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.