Ofertă refuzată Cumpărare directă

Instalatii de incalzire

Număr anunț
DA20174504
Autoritate contractantă
COMUNA LOZNA (CUI 15676389)
Furnizor / câștigător
GYRTV SECURITY SYSTEM SRL (CUI 36764521)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare finală
11.500 RON
Data publicării
26.04.2018 09:46
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
01.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.