Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS LASER COMP HP-CB435/436 -2K J.Y.

Număr anunț
DA20176947
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOESTI (CUI 2573861)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,66 RON
Valoare finală
117,66 RON
Data publicării
26.04.2018 11:07
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
01.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.