Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE A4, 80GR/MP PENTRU COPIATOR ABS

Număr anunț
DA20177271
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOESTI (CUI 2573861)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,30 RON
Valoare finală
378,30 RON
Data publicării
26.04.2018 11:17
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
01.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.