- Număr anunț
- DA20145619
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit ,,Trenuletul veseliei'' (CUI 29885342)
- Furnizor / câștigător
- AMERIMARC SRL (CUI 14421166)
- Cod CPV
- 15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,20 RON
- Valoare finală
- 143,20 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 11:01
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.