Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Notite adezive 75x75 Eagle 100 coli galbene
- Număr anunț
- DA20149238
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Salubrizare Bacau (CUI 26601020)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
- Cod CPV
- 22816300-6 · Post-it (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 737,94 RON
- Valoare finală
- 737,94 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 12:53
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.