Ofertă refuzată Cumpărare directă

alprazolam 0.25

Număr anunț
DA20162120
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare finală
270 RON
Data publicării
25.04.2018 11:09
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
01.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.