Ofertă refuzată Cumpărare directă

DECAPSATOR RAPID C2

Număr anunț
DA20183209
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30197321-2 · Decapsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,76 RON
Valoare finală
15,76 RON
Data publicării
26.04.2018 14:22
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
01.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.