Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de recreere , culturale si sportive

Număr anunț
DA20184391
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
CEZAR - TEAM SRL (CUI RO31377737)
Cod CPV
92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.000 RON
Valoare finală
420.000 RON
Data publicării
26.04.2018 15:00
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
01.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.