Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transvazare propan pentru Institutul de Psihiatrie ,,Socola" Iasi

Număr anunț
DA20195803
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
65200000-5 · Distributie de gaz si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.850 RON
Valoare atribuită
4.850 RON
Data publicării
27.04.2018 13:00
Termen limită
05.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 07:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.850 RON

din 4.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.