Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Flacon / flacoane sticla brun farmaceutic 100 ml, cu dop cu siguranta
- Număr anunț
- DA20200464
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 39225700-2 · Sticle, borcane si flacoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.031,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.031,80 RON
- Data publicării
- 30.04.2018 10:55
- Termen limită
- 05.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.031,80 RON
din 1.031,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro