Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii instalatii sanitare la Caminul Cultural Mandruloc, comuna Vladimirescu

Număr anunț
DA20175362
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
COMAN CIPRIAN TITI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 30938637)
Cod CPV
45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.430,83 RON
Valoare atribuită
11.430,83 RON
Data publicării
26.04.2018 10:15
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.430,83 RON

din 11.430,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.