Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie servicii pensiune cabaline

Număr anunț
DA20207145
Autoritate contractantă
Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
Furnizor / câștigător
Club Sportiv Ecvestru Equester Iasi (CUI 26682882)
Cod CPV
03322300-5 · Cabaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.200 RON
Valoare atribuită
109.200 RON
Data publicării
02.05.2018 11:34
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109.200 RON

din 109.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.