Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA DE PRET LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES

Număr anunț
DA20203027
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES (CUI 4331228)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.027,28 RON
Valoare atribuită
5.027,28 RON
Data publicării
02.05.2018 09:32
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.027,28 RON

din 5.027,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.