Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie si intretinere
- Număr anunț
- DA20205276
- Autoritate contractantă
- APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 20822596)
- Furnizor / câștigător
- CIP AVANTAJ SRL (CUI 18605579)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.983,84 RON
- Valoare atribuită
- 19.983,84 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 10:42
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.983,84 RON
din 19.983,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro