Ofertă acceptată Cumpărare directă

NESQUIK

Număr anunț
DA20208210
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ELENA DOAMNA (CUI 29084751)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
15841400-9 · Cacao pudra indulcita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,52 RON
Valoare atribuită
71,52 RON
Data publicării
02.05.2018 12:06
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,52 RON

din 71,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.