Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gel EKG / EEG - Fl * 260 ml culoare roz clar - pentru dizpozitivele medicale cu electrozi

Număr anunț
DA20206959
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49,50 RON
Valoare atribuită
49,50 RON
Data publicării
02.05.2018 11:29
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49,50 RON

din 49,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.