Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sare tablete – pastile recristalizate import Austria calitate superioara Livrare Bucuresti

Număr anunț
DA20201375
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
CDI DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO17072796)
Cod CPV
14430000-4 · Sare concentrata prin evaporare si clorura de sodiu pura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,25 RON
Valoare atribuită
106,25 RON
Data publicării
02.05.2018 07:59
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,25 RON

din 106,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.