Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANTA ÎN DOMENIUL SECURITAII SI SANATATII IN MUNCA (100-120 salariati)
- Număr anunț
- DA20193704
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
- Furnizor / câștigător
- MIG IRP S.R.L. (CUI 22208453)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.899,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.899,20 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 11:50
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.899,20 RON
din 3.899,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro