Ofertă refuzată Cumpărare directă

LUCRARI DE INTRETINERE A DRUMURILOR PRIN PIETRUIRE

Număr anunț
DA20170611
Autoritate contractantă
COMUNA TITESTI (CUI 4971944)
Furnizor / câștigător
DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI RO25707881)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,50 RON
Valoare finală
18,50 RON
Data publicării
25.04.2018 15:51
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.