Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LAPTE CONSUM 3,5 % CUTIE 1 L
- Număr anunț
- DA20199575
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,80 RON
- Valoare finală
- 142,80 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 17:32
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.