Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ceapa,ulei,mazare,cacao,rosii in bulion,lapte,zarzavat,ceai,sare,orez,cartofi
- Număr anunț
- DA20193023
- Autoritate contractantă
- GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR 30 PLOIESTI (CUI 29191936)
- Furnizor / câștigător
- DRAVIOSO COM SRL (CUI RO7273547)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525,94 RON
- Valoare atribuită
- 525,94 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 11:29
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
525,94 RON
din 525,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro