Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat

Unt ALBALACT 200g

Număr anunț
DA20207039
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,90 RON
Valoare atribuită
198,30 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
02.05.2018 11:32
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,30 RON

din 210,90 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 12,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.