Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANA 3.6% pet 500 gr

Număr anunț
DA20205192
Autoritate contractantă
Cantina de ajutor social Gherla (CUI 5120725)
Furnizor / câștigător
PICOLACT PRODCOM S.R.L. (CUI RO10163692)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,40 RON
Valoare atribuită
185,40 RON
Data publicării
02.05.2018 10:39
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,40 RON

din 185,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.