Ofertă acceptată Cumpărare directă

cas

Număr anunț
DA20203589
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
STRUNGARIU & CO RIGAMS LM (CUI RO6856089)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927,50 RON
Valoare atribuită
927,50 RON
Data publicării
02.05.2018 09:51
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

927,50 RON

din 927,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.