Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIERE POLIFLORA 900GR

Număr anunț
DA20206798
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR. 28 PLOIESTI (CUI 14374579)
Furnizor / câștigător
DRAVIOSO COM SRL (CUI RO7273547)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,45 RON
Valoare atribuită
89,45 RON
Data publicării
02.05.2018 11:24
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89,45 RON

din 89,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.