Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DELIKAT baza de mancare / amelioratori la punga 1 sau 2kg legume
- Număr anunț
- DA20190009
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
- Cod CPV
- 15871270-7 · Amestecuri de condimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 483,60 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 09:53
- Termen limită
- 06.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,60 RON
din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro