Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale intretinere motounelte
- Număr anunț
- DA20204688
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Orasenesc Cugir (CUI 24403922)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,32 RON
- Valoare atribuită
- 198,32 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 10:25
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,32 RON
din 198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro