Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse intretinere spatii verzi comuna Marpod

Număr anunț
DA20203720
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI MARPOD (CUI 4480238)
Furnizor / câștigător
DASILVA ROM S.R.L. (CUI RO16659610)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.210,09 RON
Valoare atribuită
2.210,09 RON
Data publicării
02.05.2018 09:55
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.210,09 RON

din 2.210,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.