Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tocator de vegetatie 1450 mm tractor

Număr anunț
DA20201422
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
SC LGK EQUIPMENT SRL (CUI RO16996756)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.512,52 RON
Valoare atribuită
9.512,52 RON
Data publicării
02.05.2018 08:05
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.512,52 RON

din 9.512,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.