Ofertă refuzată Cumpărare directă

Retractor abdominal Kirschner

Număr anunț
DA20198126
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
DACORUM GRUP SRL (CUI RO11609301)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare finală
1.780 RON
Data publicării
27.04.2018 14:40
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.