Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu acceleratie
- Număr anunț
- DA20193307
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT si PROBLEME SPECIALE- UNITATEA TERITORIALA 320 (CUI 4231784)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,86 RON
- Valoare atribuită
- 142,86 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 11:38
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,86 RON
din 142,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro